..:: MENU ::..
..:: STRONA GŁÓWNA ::..
..:: PATRON ::..
..:: NAUCZYCIELE ::..
..:: UCZNIOWIE ::..
..:: SAMORZĄD UCZNIOWSKI::..
..:: SUKCESY ::..
..:: SUKCESY SPORTOWE::..
..:: NASZE PRACE ::..
..:: ZAJĘCIA POZALEKCYJNE ::..
..:: PODRĘCZNIKI ::..
..:: LINKI ::..
..:: DLA RODZICÓW ::..
..:: KALENDARZ SZKOLNY ::..
..:: TERMINARZ ZEBRAŃ ::..
..:: PRZERWY - DZWONKI ::..
..:: REKRUTACJA KL. I :..
..:: KONTAKT ::..
.: DZIAŁANIA SZKOŁY :.
..:: ŚWIETLICA ::..
..:: BIBLIOTEKA ::..
..:: PEDAGOG ::..
..:: LOGOPEDA ::..
..:: LUSTRO ::..
..:: HISTORIA ::..
..:: ZESPÓŁ FLETOWY ::..
..:: ZAJĘCIA UNIJNE ::..
..:: UKS LOTNIK ::..
..:: NAPISALI O NAS ::..
..:: ABSOLWENCI ::..
..:: HISTORIA SZKOŁY ::..
..:: NASZA SZKOŁA ::..







Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl


Bezpieczny Internet







GRONO PEDAGOGICZNE
W ROKU SZKOLNYM 2016/2017:


Imię i nazwisko
Wychowawstwo
Nauczany przedmiot
1. mgr Elżbieta Jeleń
Dyrektor szkoły
-----------
pomoc psychologiczno-pedagogiczna
2. mgr Katarzyna Marzec
Wicedyrektor szkoły
kl. V c
przyroda
3. mgr Irena Jankowska
Wicedyrektor szkoły
kl. IV a
zajęcia komputerowe
4. mgr Iwona Banaszkiewicz
kl. V a
język angielski
5. mgr Agnieszka Baraniok
-----------
język angielski, jezyk polski
6. mgr Anna Borowska
-----------
nauczyciel wspomagajšcy
7. mgr Magdalena Borkowska
kl. III g
edukacja wczesnoszkolna
8. mgr Natalia Galicka
kl. I d
edukacja wczesnoszkolna
9. mgr Natalia Materska
kl. II c
edukacja wczesnoszkolna
10. mgr Jolanta Cholewa
kl. V b
język polski
11. mgr Anna Ciborowska
kl. VI a
matematyka, zajęcia komputerowe
12. mgr Agnieszka Cichy
-------------
biblioteka
13. mgr Paweł Cybulski
-----------
zajęcia komputerowe
14. mgr Izabela Dudek
kl. II a
edukacja wczesnoszkolna
15. mgr Mirosław Fabisiak
-----------
wychowanie fizyczne
16. mgr Barbara Giera
kl. II b
edukacja wczesnoszkolna
17. mgr Małgorzata Jankowska
kl. III e
edukacja wczesnoszkolna,
przyroda
18. ks. Albert Mądry
-----------
religia
19. mgr Grzegorz Jeleń
kl. VI e
przyroda, historia
20. mgr Aneta Jusińska
kl. III f
edukacja wwczesnoszkolna
21. mgr Iwona Kalicka
-------------
religia, muzyka
22. mgr Maria Klimkiewicz
kl. IV c
przyroda
23. mgr Justyna Jończyk
-------------
wychowanie fizyczne
24. mgr Dorota Kołaczyńska
-----------
pedagog szkolny
25. mgr Anna Kostrzębska
-------------
świetlica
26. mgr Arkadiusz Kostrzębski
kl. VI b
wychowanie fizyczne, przyroda
27. mgr Anna Liwska
-------------
język polski, wychowanie do życia w rodzinie
28. mgr Jolanta Łuczyk
kl. I a
edukacja wczesnoszkolna,
świetlica
29. mgr Elżbieta Majek
-----------
świetlica
30. mgr Marzena Mazur
kl. III d
edukacja wczesnoszkolna, plastyka, muzyka
31. mgr Dorota Milewska
kl. II d
edukacja wczesnoszkolna
32. mgr Katarzyna Milewska
kl. III b
edukacja wczesnoszkolna
33. mgr Joanna Nowakowska
kl. IV b
matematyka
34. mgr Dorota Poznańska
kl. VI c
zajęcia komputerowe,
zajęcia techniczne
35. dr Joanna Rasińska-Włodarczyk
-----------
psycholog
36. mgr Bożena Rolka
kl. III c
edukacja wczesnoszkolna
37. mgr Agnieszka Sieradzka
-----------
religia, wychowanie do życia w rodzinie
38. mgr Katarzyna Staniszewska
-----------
logopeda
39. mgr Janina Stankiewicz
-----------
nauczyciel wspomagający w kl. V c
40. mgr Ewa Stańczak
kl. II a
edukacja wczesnoszkolna
41. mgr Agata Szczepanik
kl. III a
edukacja wczesnoszkolna, plastyka
42. mgr Weronika Szymankiewicz
kl. VI d
język polski
43. mgr Agata Szymborska
kl. II e
edukacja wczesnoszkolna
44. mgr Kamila Tyburska
kl. I b
edukacja wczesnoszkolna
45. mgr Irena Uchańska
kl. V d
język angielski
46. mgr Beata Wojciechowska
kl. I c
edukacja wczesnoszkolna,
nauczyciel wspomagający
47. mgr Emilia Żmijewska-Łapińska
kl. IV d
język angielski
48. mgr Marta Żmuda
-----------
nauczyciel wspomagający kl. VI a





Szkoła Podstawowa nr 1 w Radzyminie - D.P. 2006