..:: STRONA GŁÓWNA ::..
..:: PATRON ::..
..:: HISTORIA SZKOŁY ::..
..:: NAUCZYCIELE ::..
..:: UCZNIOWIE ::..
..:: KLASY I - III ::..
..:: KALENDARZ SZKOLNY 2007/2008 ::..
..:: SAMORZAD UCZNIOWSKI ::..
..:: SUKCESY ::..
..:: GALERIA ::..
..:: NASZE PRACE ::..
..:: ZAJĘCIA POZALEKCYJNE ::..
..:: PODRĘCZNIKI ::..
..:: PRZERWY - DZWONKI ::..
..:: KONTAKT ::..
..:: LINKI ::..







Nakarm głodne dziecko - wejdŸ na stronę www.Pajacyk.pl


Bezpieczny Internet









-->> POWRÓT <<--

    KONKURSY:

  • Ogólnopolski konkurs "Zęby myj, radośnie żyj" (przeprowadziły: p. D. Milewska i p. K. Marzec) zakwalifikowało się do II etapu 3 uczniów: K. Murawska kl. IIa, Z. Lenkiewicz kl. IIc, P. Świętochowski kl. IIb.
  • Szkolny konkurs "W królestwie Pani Jesieni" opiekunowie: p. E. Stańczak, p. M. Jankowska, p. M. Mazur)
  • Szkolny konkurs informatyczny "Radzymin - moje rodzinne miasto" (przygotowała i przeprowadziła p. D. Poznańska) laureatami konkursu zostali; I miejsce A. Zalewska kl. IVa, II miejsce A. Dennard kl. VIa, III miejsce P. Bartosiewicz kl. VIa, wyróżnienie otrzymali: J. Klos kl. IVc i K. Socha kl. VIa.
  • Konkurs Wiedzy Religijnej (opiekun: p. A. Wyszyńska): "Czy znasz życie i działalność ks. Ignacego Kłopotowskiego oraz ks. Ignacego Skorupki?" I miejsce Paulina Paprzycka kl. VI c; II miejsce Tomasz Świątek kl. V b; III miejsce Dawid Żmuda kl. V b.
  • Powiatowy Konkurs Wiedzy Religijnej: I miejsce Monika Bermingham kl. IV c; II miejsce Maciej Czerwiński kl. V b; III miejsce Aleksandra Rozmysłowicz kl. IV c.
  • Ogólnopolski konkurs "Życie i dzieło św. Józefa Kalasancjusza": I miejsce Klaudia Skonieczna klasa Vb; II miejsce Katarzyna Wilczyńska klasa Vb; III miejsce Kamil Jankowski klasa Va.
  • Powiatowy konkurs wiedzy religijnej: do II etapu zakwalifikowali się: M. Bermingham kl. IVc, M. Czerwiński kl. Vb i J. Chmielewski kl. Vb.
  • Gminny konkurs plastyczny "Motyl" (opiekun: p. A, Grzegorek)
    -- I miejsce wśród klas I-II zajęli: M. Jaśkaczek kl. IIc, II miejsce W. Chabros kl. Ia, i W. Świątek kl. IIc, wyróżnienia: A. Barańska kl. IIa, Z. Lenkiewicz kl. IIc.
    -- Wśród klas III-IV zajęli: II miejsce P. Wnuk kl. IVa, wyróżnienie otrzymali: M. Baranowska kl. IVa, N. Zgnilec kl. IIIb, J. Klos kl. IVc, A. Zalewska kl. IVa, K. Oleksiak kl. IIIb, S. Sulejewski kl. IVb, I. Zygartowicz kl. IVc.
    -- Wśród klas V-VI zajęli: I miejsce M. Żmijewska kl. Vc, II miejsce R. Urlich kl. VB, III miejsce A. Pałaszewska kl. Vd. Wyróznienia otrzymali: J. Chmielewski kl. VB, P. Kosicka kl. Va, J. Dylewska kl. Va, M. Kolatorska kl. Vd.


  • ZAWODY SPORTOWE: (opiekunowie: p. K. Rostkowska, p. M. Fabisiak, p. C. Wnuk)

  • Biegi przełajowe chłopców na etapie gminnym, powiatowym i międzypowiatowym wyróżnienie otrzymali: O. Patryk, F. Rosołowski, R. Pisarek. M. Lewandowski zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego.
  • Sztafeta 10x1000 m (1 km) nasza szkoła zajęła V miejsce na 26 szkół startujących.
  • Piłka koszykowa chłopców: I miejsce w gminie.
  • Piłka ręczna chłopców w gminie I miejsce i awans do podrejonu i finałów powiatu.
  • Piłka koszykowa dziewcząt I miejsce w mistrzostwach gminy Radzymin, I miejsce w mistrzostwach gmin Marki, Radzymin, Dąbrówka, V miejsce w finałach powiatu.
  • Piłka ręczna dziewcząt I miejsce w mistrzostwach gminy Radzymin i I miejsce w mistrzostwach gmin Marki, Radzymin, Dąbrówka.
  • Biegi przełajowe w mistrzostwach gmin Marki, Radzymin, Dąbrówka: I miejsce D. Fabisiak, III miejsce M. Sosnowska, VI miejsce K. Jóśko, XII miejsce A. Kulińska. Uczniowie Ci awansowali do finałów powiatu, gdzie D. Fabisiak zajęła V miejsce.
  • Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Białobrzegach: D. Fabisiak zajęła VI miejsce w finałach międzypowiatoych i awansowała do finałów wojewódzkich.
  • Biegi przełajowe w Rejentówce: I miejsce zdobyła D. Fabisiak.
  • Mistrzostwa wojewódzkie w biegach przełajowych: M. Lewandowski zajął II miejsce i zdobył srebrny medal w piłce ręcznej, I miejsce w mieście i gminie Radzymin, i II w podrejonie.
  • Piłka siatkowa na etapie gminnym: szkoła zajęła III miejsce.
  • Piłka nożna na etapie gminnym: I miejsce i II miejsce w podrejonie.
  • Lekkoatletyka na etapie powiatowym V miejsce i I miejsce w gminnym.



-->> POWRÓT <<--



Szkoła Podstawowa nr 1 w Radzyminie - D.P. 2006