..:: STRONA GŁÓWNA ::..
..:: PATRON ::..
..:: HISTORIA SZKOŁY ::..
..:: NAUCZYCIELE ::..
..:: UCZNIOWIE ::..
..:: KALENDARZ SZKOLNY ::..
..:: SAMORZĄD UCZNIOWSKI ::..
..:: SUKCESY ::..
..:: GALERIA ::..
..:: NASZE PRACE ::..
..:: ZAJĘCIA POZALEKCYJNE ::..
..:: PODRĘCZNIKI ::..
..:: TERMINARZ ZEBRAŃ ::..
..:: PRZERWY - DZWONKI ::..
..:: KONTAKT ::..
..:: LINKI ::..
..:: ABSOLWENCI ::..
..:: ZESPÓŁ FLETOWY ::..
..:: ŚWIETLICA ::..
..:: PEDAGOG ::..
..:: UKS LOTNIK ::..
..:: ZAJĘCIA UNIJNE ::..
..:: NAPISALI O NAS ::..
..:: NASZA SZKOŁA ::..







Nakarm głodne dziecko - wejdŸ na stronę www.Pajacyk.pl


Bezpieczny Internet









-->> Archiwum 2006/2007 <<--



-->> Archiwum 2007/2008 <<--



-->> Archiwum 2008/2009 <<--



-->> Archiwum 2010/2011 <<--

SUKCESY:



Rok szkolny 2009/2010:



-->> Wyniki I Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o życiu Fryderyka Chopina - CHOPIN 2010 - dla klas IV-VI szkół podstawowych:

Jury konkursu w składzie: Anna Kęczkowska-Chikha (przewodnicząca), Monika Kowalik, Małgorzata Zabielska przyznało następujące nagrody i wyróżnienia uczniom naszej szkoły:

I miejsce - Magdalena Krzyżanowska 54 pkt.

Wyróżnienia:
Katarzyna Młoduchowska 43 pkt.
Aleksandra Dudzic 40 pkt.



-->> Lista zwycięzców w konkurencjach indywidualnych
z okazji Święta Szkoły 2010
"Sprawni jak Patron":


Rzut piłką lekarską klasy IV

Chłopcy

1. Mazurkiewicz Dominik - IVd
2. Kozobowski Dawid - IVd
3. Janczewski Damian - IVb

Dziewczęta

1. Podlaska Natalia - IVd
2. Rosłon Natalia - IVc
3. Górczak Patrycja - IVd


Skok w dal klasy V

Chłopcy

1. Wardak Paweł - Vc
2. Pszczółkowski Marcin - Vc
3. Jadczak Marcin - Va

Dziewczęta

1. Żmijewska Anna - Vb
2. Zalewska Paulina - Va
3. Kozobowska Paulina Vb

Skok w dal klasy VI

Chłopcy

1. Żmuda Kamil - VIb
2. Stec Norbert - VI a
3. Gąsiorek Sławomir - VIb

Dziewczęta

1. Mączyńska Katarzyna - VId
2. Mikołajczuk Olga - VIc
3. Kielczyk Monika - VIb

Lista zwycięzców w konkurencjach grupowych
z okazji Święta Szkoły 2010
"Sprawni jak Patron":


Bieg sztafetowy klasy IV - I miejsce

Chłopcy - IVc

1. Matera Eryk
3. Sochacki Grzegorz
4. Drużkowski Tomasz
Dziewczęta - IVa

1. Wojda Patrycja
2. Białek Martyna
3. Gontarz Katarzyna
4. Kryszkiewicz Dominika

Bieg sztafetowy klasy IV - II miejsce

Chłopcy - IVd

1. Szczotka Jakub
2. Kozobowski Dawid
3. Mazurkiewicz Dominik
4. Sykulski Jarosław

Dziewczęta - IVc

1. Rosłon Natalia
2. Lis Agnieszka
3. Falbińska Wiktoria
4. Kosicka Marta

Bieg sztafetowy klasy IV - III miejsce

Chłopcy - IVa

1. Dobrzeniecki Norbert
2. Pieńczuk Radosław
3. Lao Norbert
4. Chojnacki Norbert

Dziewczęta - IVd

1. Kielak Natalia
2. Wardak Aleksandra
3. Wrzosek Wiktoria
4. Jankowska Anna

Bieg sztafetowy klasy IV - IV miejsce

Chłopcy - IVb

1. Zieliński Michał
2. Dylewski Paweł
3. Redlin Marcin
4. Żmijewski Jakub Dziewczęta - IVb

1. Fila Daria
2. Pietrucha Paulina
3. Romsicka Agata
4. Troszczyńska Klaudia

Lista zwycięzców w konkurencjach grupowych
z okazji Święta Szkoły 2010
"Sprawni jak Patron"

Bieg sztafetowy klasy V - I miejsce

Chłopcy - Vc

1. Pszczółkowski Marcin
2. Ledzion Hubert
3. Wardak Paweł
4. Wojda Mateusz

Dziewczęta - Vb

1. Pieniak Klaudia
2. Żmijewska Anna
3. Kosicka Natalia
4. Czajkowska Aleksandra

Bieg sztafetowy klasy V - II miejsce

Chłopcy - Va

1. Jadczak Marcin
2. Wołosz Grzegorz
3. Rembelski Aleksander
4. Staniszewski Paweł

Dziewczęta - Va

1. Sieradzka Żaneta
2. Zalewska Paulina
3. Owczarska Agata
4. Ciółkowska Joanna

Bieg sztafetowy klasy V - III miejsce

Chłopcy - Vb

1. Rasiński Sebastian
2. Kielak Kamil
3. Kamiński Norbert
4. Kostrzębski Grzegorz

Dziewczęta - Vc

1. świątek Weronika
2. Szymańska Natalia
3. Karczmarczyk Maria
4. Muszyńska Aleksandra

Lista zwycięzców w konkurencjach grupowych
z okazji Święta Szkoły 2010
"Sprawni jak Patron"


Bieg sztafetowy klasy VI - I miejsce

Chłopcy - VIa

1. Stec Norbert
2. Lipiński Bartosz
3. Sochacki Jarosław
4. Dublicki Mateusz

Dziewczęta - VId

1. Niegowska Beata
2. Minota Olga
3. Mączyńska Katarzyna
4. Kościołowska Klaudia

Bieg sztafetowy klasy VI - II miejsce

Chłopcy - VIb

1. Żmuda Kamil
2. Gąsiorek Sławek
3. Wojda Damian
4. Zmijewski Kacper

Dziewczęta - VIc

1. Mazurek Patrycja
2. Krawczyk Paulina
3. Konopka Joanna
4. Mikołajczuk Olga

Bieg sztafetowy klasy VI - III miejsce

Chłopcy - VIc

1. Rosołowski Jakub
2. Szymański Przemek
3. Skura Krzysztof
4. Kryszkiewicz Ignacy

Dziewczęta - VIb

1. Kielczyk Monika
2. Szczotka Patrycja
3. Kornacka Dominika
4. Kielak Angelika

Bieg sztafetowy klasy VI - IV miejsce

Chłopcy - VId

1. Kokosza Patryk
2. Kamiński Hubert
3. Żmijewski Cezary
4. Rudzki Piotr



-->> X Ogólnopolski Turniej Tymbark w piłce nożnej:

23 kwietnia 9 uczniów z klas II i III wzięło udział w X Ogólnopolskim Turnieju Tymbark w piłce nożnej. Eliminacje na szczeblu powiatowym odbyły się na stadionie Dolkan w Markach. Zgłosiło się 11 drużyn chłopców i 5 dziewcząt. Nasza drużyna LOTNIK drogą losowania znalazła się w grupie A. Rozegrała dwa mecze, z których wyszła zwycięsko wynikami 1 : 0 i 3 : 2. W finale zagraliśmy z drużyną UKS ZąBKI wygrywając 4 : 2 , niestety przegraliśmy z UKS-em ORŁY MARKI 0 : 3. Zajęliśmy drugie miejsce.
Gratulacje!
A oto nasi zawodnicy na pozycjach:
w ataku - Paweł Żmuda, Piotr Falbiński, Jarek Materski, Piotr Żmuda
lewe skrzydło - Adrian Nowak
prawe skrzydło - Przemek Wojtowicz
w obronie - Mateusz Kosicki
w bramce - Adrian Mianowski, Michał Chudzik
Trener - Katarzyna Rostkowska



-->> Konkurs plastyczny z okazji 70 Rocznicy Zbrodni Katyńskiej:
Etap szkolny:
Do konkursu zgłoszono 98 prac uczniów klas IV-VI.

Do etapu powiatowego zakwalifikowało się 5 prac następujących uczniów:

1. Dominika Sykulska
2. Joanna Lipska
3. Mateusz Peć
4. Natalia Jaworska
5. Natalia Myśliwiec

Galeria najciekawszych plakatów



-->> Konkurs Walentynkowy:

W konkursie komisja sędziowska postanowiła przyznać pierwsze miejsca następującym osobom:
Patrycja Małyszczuk kl. Vc
Natalia Podlaska kl. IVd
Natalia Matera kl. Vc
Żaneta Sieradzka kl. Va
Kamil Żmuda kl. VIb
Kacper Żmijewski kl. VIb
Beata Niegowska kl. VId



-->> Konkurs plastyczny "Zamki, siedziby, pałace Radzymina" w 535 rocznicę nadania praw miejskich:

I miejsce - Zuzanna Lenkiewicz kl. Vc
II miejsce - Natalia Rosłon kl. IVc
- Joanna Wojcieszkiewicz kl. VId
III miejsce - Adrian Bandurski kl. Va
- Mateusz Peć kl. VId

Wyróżnienie:
Natalia Szczepanik kl. Vb
Karolina Dyniewicz kl. Vb
Grzegorz Kostrzębski kl. Vb

Zapraszamy do galerii prac



-->> 26 stycznia 2010 odbyły się szkolne eliminacje konkursu "Moja Parafia."

Już po raz czwarty uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem p. Agnieszki Sieradzkiej wzięli udział w konkursie diecezjalnym. W tym roku zadaniem uczniów klas III-IV było wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej kościół parafialny lub fragment wnętrza świątyni.

Do etapu diecezjalnego zakwalifikowały się następujące prace:
Mateusz Ciuchta - kl. IV b
Adrian Kryszkiwicz - kl. IV b
Dawid Augustyniak - kl. IV c
Uczniowie klas V-VI mieli wykonać makietę swojego kościoła.
Spośród licznych prac wyłoniono trzy najlepsze:
Joanna Wojcieszkiewicz - VId
Magdalena Krzyżanowska - VId
Natalia Jaworska - VId.

Zapraszamy do galerii prac



-->> Uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce w Turnieju Mini-Piłki Ręcznej Dziewcząt o Mistrzostwo Gminy Radzymin.





-->> X Ogólnopolski Konkurs w kategorii komputerowej: "Wokół świąt Bożego Narodzenia"

Zadaniem uczniów było zaprojektowanie kartki bożonarodzeniowej z wykorzystaniem dowolnego programu graficznego np. Paint, Pencil, Corel.
Dyplomy za udział w konkursie otrzymały:
Anna Żmijewska kl. V b
Katarzyna Młoduchowska kl. V b.



-->> Konkurs Krasomówczy "Gdybym był Burmistrzem:"

27.11.2009 r. w Urzędzie Miasta i Gminy Radzymin odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu z udziałem Pana Burmistrza Zbigniewa Piotrowskiego.
Celem konkursu było zainteresowanie dzieci i młodzież sprawami miasta i gminy, rozbudzenie zamiłowania do pięknego i sugestywnego mówienia, kształtowanie u młodzieży szacunku do ojczystej ziemi, kultury i małych ojczyzn, popularyzacja sztuki krasomówczej i integracja międzyszkolna. Naszą szkołę godnie reprezentowali:

- Hubert Sajnóg kl. VIb (zdobył wyróżnienie)
- Zuzanna Cedro kl. IIIb (zdobyła wyróżnienie)
- Magdalena Krzyżanowska kl. Vc
- Radosław Podlaski kl. IIId
- Arkadiusz Myśliwiec kl. IIIa
- Weronika Szymborska kl. IIIa
- Malwina Piechocka kl. VId
- Natalia Jaworska kl. VId
- Małgorzata Szymańska kl. VId

Uczniowie w swych przemówieniach poruszali sprawy: bezpieczeństwa, edukacji, ekologii, sportu i rozrywki, a także służby zdrowia. Laureaci otrzymali z rąk Burmistrza dyplomy i nagrody rzeczowe.

Zapraszamy do galerii.



-->> "Radzymin - Moje miasto:"

Etap szkolny: wyróżnienia otrzymali:
Natalia Jaworska, Patrycja Wojda, Katarzyna Młoduchowska,
Małgorzata Szymańska, Klaudia Bender, Mikołaj Koźluk.





-->> Konkurs szkolny organizowany przez szkolne koło PCK pod hasłem: "Najwięcej witaminy mają owoce i jarzyny":

Klasy I:
I miejsce Weronika Mrowca kl. Ib




II miejsce Małgorzata Myśliwiec kl. Ib
III miejsce Patrycja Dłużyńska kl. Ic

Klasy II:
I miejsce Emilia Skibska kl. IIb




II miejsce Magdalena Baryłka kl. IIa
III miejsce Weronika Pieniak kl. IIc

Klasy III:
I miejsce Sebastian Malon kl. IIIc




II miejsce Zuzanna Cedro kl. IIIb
III miejsce Sylwia Lipska kl. IIIb



-->> 11.10.2009 r. uczniowie uczestniczyli w XIV Biegu Niepodległości Szkół Miasta i Gminy Radzymin - REJENTÓWKA 2009.

Nasza szkoła zajęła I miejsce w klasyfikacji ogólnej szkół podstawowych z ilością 254 pkt oraz I miejsce w klasyfikacji medalowej: 4 złote, 6 srebrnych i 3 brązowe medale. GRATULUJEMY zwycięzcom!
W tym ważnym wydarzeniu sportowym honorowymi gośćmi byli wybitni polscy sportowcy: Erwina Ryś-Ferenc (panczenistka), Józef Grudzień (bokser), Wiesław Rutkowski (bokser), Czesław Ptak (bokser), Włodzimierz Amaranowicz (bokser), Robert Wójcik (ciężarowiec).


-->> Ogólnopolski Konkurs na Prezentację Multimedialną pt: "Wielcy Polacy - śladami Fryderyka Chopina"

Organizowany był z okazji 200 rocznicy urodzin Fryderyka Chopina.
Dyplomy za udział otrzymali:
Zuzanna Lenkiewicz kl. Vc
Katarzyna Młoduchowska kl. VB
Bartosz Mędrek kl. V a
Dominika Fiszer kl. V a
Bartosz Grudzień kl. VI b
Hubert Sajnóg kl. VIb
Łukasz Bielecki kl. VIc



-->> Powiatowe biegi przełajowe w Wołominie:

30.09.2009 r. na Stadionie Huragan w Wołominie odbyły się biegi przełajowe dla uczniów szkół podstawowych powiatu wołomińskiego. Naszą szkołę reprezentowało 16 uczniów. Byli to: Kielak Natalia, Wrzosek Wiktoria, Kryszkiewicz Dominika, Drużbowski Tomasz, Dylewski Paweł, Żmijewska Anna, Pieniak Klaudia, Zalewska Paulina, Ochwat Monika, Żmuda Kamil, Stec Norbert, Gąsiorek Sławek, Wojda Damian, Żmijewski Kacper oraz Kielak Angelika i Krawczyk Paulina. Do kolejnego etapu międzypowiatowego w Białobrzegach zakwalifikowali się:
Żmijewska Anna - miejsce II
Pieniak Klaudia - miejsce III
Kielak Natalia - miejsce V
Żmuda Kamil - miejsce IX
Stec Norbert - miejsce XI
Wszystkim zawodnikom dziękujemy a zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych zawodach.



-->> Koło historyczne "WIARUS"

Laureaci konkursów:

"70 rocznica wybuchu II wojny światowej - Kampania Wrześniowa fakty i mity:"
1. Patrycja Szczotka
2. Malwina Piechocka
3. Natalia Myśliwiec i Natalia Jaworska



-->> Tropimy zagadki historii:
"Polacy w II wojnie światowej:"

1. Katarzyna Młoduchowska
2. Anna Żmijewska
3. Łukasz Bielecki



-->> Z kart historii marynarki wojennej:
"ORP Orzeł - historia mało znana:"

1. Klaudia Bednara
2. Martyna Skonieczna
3. Roman Jankowski



-->> Z kart historii Polskiego Państwa Podziemnego:"

1. Martyna Skonieczna
2. Natalia Korzeniewska
3. Dominika Sykulska






Szkoła Podstawowa nr 1 w Radzyminie - D.P. 2006