Jak zorganizować transport chłodniczy w Warszawie?

As-Trans Sława Paszkowskafingerprzejdź do strony www

As-Trans to firma, która od roku 1991 organizuje transporty chłodnicze w Warszawie. Jeśli pracujesz w sektorze gospodarki żywności, to As-Trans jest do twojej dyspozycji. Zyskasz odpowiedzialnego i dobrze zorganizowanego partnera biznesowego, który nigdy cię nie zawiedzie! Przewiezie towar wymagający odpowiednich warunków. Ma do tego zadania przystosowane odpowiednie pojazdy, które są sprawne techniczne i mają zainstalowany specjalny monitoring kontrolujący temperaturę wewnątrz. Produkty wymagające transportu w odpowiedniej temperaturze, są też odpowiednio zabezpieczone, dzięki czemu przez całą trasę mają zapewnione najlepsze warunki i nie są w stanie się zepsuć ani stracić swoich właściwości. As-Trans specjalizuje się w transporcie chłodniczym w Warszawie, ale jeździ też po całej Polsce. Przestrzega przepisów, ustalonych warunków umowy i kontroluje na bieżąco temperaturę w aucie. Masz pewność, że np. warzywa, owoce, czy też produkty garmażeryjne będą świeże i gotowe do spożycia po dotarciu do celu.

As-Trans Sława Paszkowska
Jachranka, Letnia 13, 05-140 Serock