..:: MENU ::..
..:: STRONA GŁÓWNA ::..
..:: PATRON ::..
..:: NAUCZYCIELE ::..
..:: UCZNIOWIE ::..
..:: SAMORZĄD UCZNIOWSKI::..
..:: SUKCESY ::..
..:: SUKCESY SPORTOWE::..
..:: NASZE PRACE ::..
..:: ZAJĘCIA POZALEKCYJNE ::..
..:: PODRĘCZNIKI ::..
..:: LINKI ::..
..:: DLA RODZICÓW ::..
..:: KALENDARZ SZKOLNY ::..
..:: TERMINARZ ZEBRAŃ ::..
..:: PRZERWY - DZWONKI ::..
..:: REKRUTACJA KL. I :..
..:: KONTAKT ::..
.: DZIAŁANIA SZKOŁY :.
..:: ŚWIETLICA ::..
..:: BIBLIOTEKA ::..
..:: PEDAGOG ::..
..:: LOGOPEDA ::..
..:: LUSTRO ::..
..:: HISTORIA ::..
..:: ZESPÓŁ FLETOWY ::..
..:: ZAJĘCIA UNIJNE ::..
..:: UKS LOTNIK ::..
..:: NAPISALI O NAS ::..
..:: ABSOLWENCI ::..
..:: HISTORIA SZKOŁY ::..
..:: NASZA SZKOŁA ::..







Nakarm głodne dziecko - wejdŸ na stronę www.Pajacyk.pl


Bezpieczny Internet





Samorząd Uczniowski 2016/2017:



(Logo Samorządu Uczniowskiego zaprojektowała Katarzyna Młoduchowska)

KOMUNIKAT SZKOLNEJ KOMISJI WYBORCZEJ
z dnia 18.XI.2016 r.

Szkolna Komisja Wyborcza w składzie:

Przewodniczący - Fabian Bochenek
Zastępca przewodniczącego - Lena Czaplicka
Sekretarz - Urszula Niegowska
Członkowie: Wiktoria Rembalska, Mateusz Bożyk, Martyna Oponowicz

Stwierdza ważność przeprowadzonych w dniu 18 listopada 2016 roku wyborów do władz Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podsatawowej nr 1 im. ppłka pil. M. Pisarka w Radzyminie.

Uprawnionych do głosowania było - 311 uczniów klas IV - VI
Głosowało: 287 uczniów
Głosów ważnych oddano - 287
(w tym głosów ważnych bez wskazania na kandydata - 3
Głosów nieważnych oddano - 0
Frekwencja podczas głosowania wyniosła - 92,28 %

W wyniku głosowania władze Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2016/2017 tworzą:
1. Przewodniczący - Jakub Gajewski - otrzymał 117 głosów
2. Aleksandra Sosnowska - otrzymała 83 głosy
3. Oliwia Kobylińska - otrzymała 35 głosów

Pozostali kandydaci w wyborach zdobyli o jeden głos mniej.

W wyniku wyborów władze Samorządu Uczniowskiego
w roku szkolnym 2016/2017 tworzą:

Przewodniczący: Jakub Gajewski kl. VI d

- Aleksandra Sosnowska kl. VI d
- Oliwia Kobylińska kl. V c

Asystenci:

- Jakub Czerniec kl. VI d
- Natalia Marciniak kl. VI d
- Olga Ruszkowska kl. V a



Obecni podczas liczenia głosów mężowie zaufania kandydatów nie wnieśli zastrzeżeń do pracy Komisji Wyborczej.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:
Agnieszka Baraniok
Iwona Banaszkiewicz
Dorota Poznańska



Szkoła Podstawowa nr 1 w Radzyminie - D.P. 2006